Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Uzman ekibimizle birlikte markanızın tüm sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde yönetiyor, günlük, haftalık ve aylık planlamalarımızla ölçülebilir, sürdürülebilir ve verilere dayalı stratejiler dahilinde marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi alanında bugüne kadar birbirinden farklı onlarca sektörden 100’e yakın firmanın profesyonel çözüm ortağı olduk.

Sadece Sosyal Medya Danışmanı değil dijital iletişim ve dijital pazarlama konusunda bütüncül bilgi, birikim ve deneyime sahip uzman ekibimizle çalıştığımız süre boyunca firmanızın tüm dijital stratejilerine birlikte yön veririz, pazarlama ve iletişim konusunda destek sağlamaktayız.

Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel olarak yönetimi. (Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, Linkedin, Pinterest vb.)

Tüm sosyal medya hesaplarının kurulumu, gerekli entegrasyonların sağlanması.

Taleplerinizin değerlendirilmesi ve sizin istekleriniz ve ekibimizin önerileri sonrasında aylık içerik planlamalarının kurgulanması, oluşturulması.

Grafik tasarım departmanımız tarafından firmanıza uygun kurumsal bir tasarım çizgisi oluşturulması.

Etkileşimlerinizi artırmaya yönelik, verilere dayalı, sürdürülebilir dijital strateji haritasının oluşturulması ve bunun ışığında sosyal medya hesaplarınızda günlük, düzenli paylaşımlar yapılması.

Müşterilerinizin taleplerine anlık olarak cevaplar verilmesi.

Organik takipçi artışı için çekiliş, yarışma vb içerik kurgularının oluşturulması ve süreç takibinin yapılarak haftalık ve aylık raporlarla size sunulması.

Sosyal medya reklam yönetimi için gerekli tüm kurulumların yapılması. (Business Manager, Ads Manager, Facebook Pixel, Facebook E-Ticaret Yöneticisi, Facebook Katalog vb oluşturulması.)

Firmanıza uygun sosyal medya reklam stratejilerinin belirlenmesi. Ölçülebilir ve sürdürülebilir reklam çalışmaları yapılması.

Marka bilinirliği ve satışların artırılması için ileri düzeyde sosyal medya reklam yönetiminin yapılması

Firmanızın ihtiyacına uygun Marka Bilinirliği, Trafik, Dönüşüm, Katalog, Potansiyel Müşteriler Bulma vb tüm kampanya modelleri ile etkili reklam yönetiminin yapılması, haftalık raporlarla elde edilen verilerin raporlara sunulması.

İleri düzeyde hedef kitle stratejilerinin oluşturulması ve bu kitleleri etkili sonuçlar almak için kullanmak. (Remarketing, Retargeting, Lookalike Audience, Custom Audience vb)

Yapılan tüm çalışmaların ve büyüme rakamlarının haftalık ve aylık raporlarla takibinin yapılması, raporların size gönderilmesi.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

İleri Düzey Dijital Pazarlama Yönetimi

Google Ads & Analytics Performans Reklam Yönetimi

E-Ticaret Danışmanlığı

Online İtibar Yönetimi

Web Sitesi Tasarımı

Grafik & Tasarım Hizmetleri

360 Derece Dijital İletişim Danışmanlığı Hizmetleri