İmza Kantin Kart Sistemi Sık Sorulan Sorular

İmza Kantin Kart Sistemi Nedir?

İmza Kantin Kart Sistemi; Kapalı devre çalışan bir temassız ödeme sistemidir. Öğrencilerin veya Velilerinin İmza Kantin Kart'a parayı okulda nakit olarak yada velilerin internetten kredi kartı ile yüklemesini yapabileceği bir sistemdir.

 

İmza Kantin Kartı Öğrenci Kartı Ücretli midir?

İmza Kantin Kartı, Kantin işletmesinin tercihine bağlı olarak satılabilir ya da depozitolu olarak öğrencilere verilebilir, Öğrencinin mezun olması ya da başka okula nakil gitmesi gibi durumlarda Öğrenci İmza Kantin Kartı iade ederek depozito ücretini iade alabilir.

 

İmza Kantin Kartı Nerden Alınır?

İmza Kantin Kartı, Kantininizden temin edebilirsiniz.

 

İmza Kantin Kart Her yerde Kullanılabilir mi?

İmza Kantin Kart sadece kartı almış olduğunuz kantinde geçerlidir.  Farklı işletmelerde, marketlerde, farklı kantinlerde harcama yapılamaz.

 

İmza Kantin Kart Sistemi Komisyon Ücreti ve Sabit Ödeme var mıdır?

İmza Kantin Kart Sistemi, kantin işletmesine devredilen ve kendi içerisinde kapalı devre çalışan bir otomasyon sistemidir. Aylık/Yıllık komisyon kesintisi, para bekleme süresi yoktur. Sistem nakit ödeme gibi işletmenin parayı direkt kullanmasını sağlar.
Sabit ödeme yapma zorunluluğu yoktur. İsteğe bağlı olarak servis anlaşması yapılabilir.

 

İmza Kantin Kart kredi kartı mıdır?

İmza Kantin Kart Sistemi, kredi kartı değildir, işletme dışında herhangi bir yerde kullanılamaz. örneğin İETT otobüslerinin başka yerde kullanılamaması gibi

 

İmza Kantin Kart nedir nasıl kullanılır?

İmza Kantin Kart, Kantincinin pos cihazı benzeri şekilde kantincinin ücreti girdiği pos cihazı ve öğrencinin kartını okuttuğu ve kalan bakiyesini ve harcama tutarını gördüğü birbirine bağlı iki cihazdan oluştur. Kantin Kart Sistemi örnek uygulama videosu için tıklayınız